Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 15:10
Xhensila Myrtezaj

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi…Sot është një nga ditët më të lumtura në familjen Kallaku. Këngëtarja aq e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj nga sa mësohet është bërë nënë ditën e sotme.

Gsh mëson ekskluzivisht se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

I urojmë jetë të gjatë vogëlushes! Dhe tashmë presim që çifti Xhensila dhe Bes Kallaku të na tregojnë emrin që kanë zgjedhur për të voglën.

Prandaj dhe babi Besi dhe mami Xhensila nxitonin ti bënin dhomën gati princeshës së tyre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera