“A e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”, ja si përgjigjet mikesha e Afërdita Dreshajt - Bota Sot
“A e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”, ja si përgjigjet mikesha e Afërdita Dreshajt

Mediale Vip

“A e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”, ja si përgjigjet mikesha e Afërdita Dreshajt

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 15:12
Afërdita Dreshaj dhe Xhesika Berberi

Pak ditë më parë këngëtarja Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar me martesë lidhjen e saj me sportistin çek, Jakub Kindl.

Por të gjithë e dimë që më parë Afërdita ishte në një marrëdhënie me këngëtarin Shpat Kasapi. Për këtë të fundit, këngëtarja dhe mikja e saj Xhesika Berberi kanë bërë deklaratën e papritur.

Të pyetura në “Instastory” nëse e kishte pranuar Shpat Kasapin për burrë, Xhesika përgjigjet shkurt: “Joooo”, si dhe poston një foto të saj me Afërditën.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera