Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj - Bota Sot
Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj

Mediale Vip

Rina apo Tayna? Adelina Berisha befason me përgjigjen e saj

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 17:14
Adelina Berisha

Adelina Berisha vazhdon të mbetet po aq e dashur për publikun qysh nga fëmijëria.

E pasi tani dy artistet e reja të estradës Rina dhe Tayna kanë rrëmbyer vëmendjen e shtypit rozë nuk kanë shpëtuar pa u komentuar edhe nga këngëtarja Berisha.

E pyetur nga fansat se kë pëlqen më shumë Taynën apo Rinën, përgjigja e Adelinës befason teksa zgjedh Taynën.

Edhe pse dyshja janë duke punuar fuqishëm në projekte të reja dhe me stil më ndryshe ngaqë jemi mësuar të shohim.

Ndërkaq, Adelina së shpejti do të sjell këngën e re për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera