Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder zihen në publik, kjo është arsyeja - Bota Sot
Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder zihen në publik, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder zihen në publik, kjo është arsyeja

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 19:16
Rihanna dhe i dashuri i saj

Rihanna dhe i dashuri i saj miliarderi Hassan Jameel u fotografuan më 6 korrik, duke pasur një diskutim të nxehtë në fotot që u publikuan dje.

Dhe pas një dite ndërmjet fansave dhe mediave që spekuluan se çfarë mund të diskutonin, Riri ka postuar në Instagram një thënie të re dhe përgjigjen e saj të mundshme zyrtare, shkruan elle.

“Kur mendoj se e du më shumë futbollin e futbollit  # worldcup2018,” shkruante ajo në titullin e saj, duke shfaqur dy luanë (mbreti dhe mbretëresha e xhunglës në mënyrë të përshtatshme) që dukej e ngjashme me të dhe Jameel në foton e marrë prej tyre. Kupa e Botës po shkonte fortë atëherë dhe tani, kështu që ..

Rihanna ka qenë gjithmonë e shkëlqyer duke u përgjigjur me mjeshtëri për të dashurit në dramën e jetës. Asnjëherë mos harroni këtë nëngramë portreti për Drake mbrapa kur ata përfunduan kërcimin e tyre.

Vlen të ceket se Rihanna dhe i dashuri i saj janë në pushime në Meksikë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera