Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit - Bota Sot
Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit

Mediale Vip

Rusia 2018: Edhe Arilena Ara këndon përkrah Era Istrefit

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 20:07
Arilena Ara

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, siç edhe tashmë dihet do të performojë në finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Ajo bashkë më Will Smith dhe Nicky Jam do ta këndojnë himnin e Botërorit “Live it up”.

Por Era nuk është e vetmja shqiptare që do të këndojë në finalen e Kampionatit Botëror.

Atje do të jetë edhe Arilena Ara.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në porfilin e saj në Instagram.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera