Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori - Bota Sot
Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori

Mediale Vip

Ylli Menora Morina rrëmben çmimin më të madh në histori

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 12 korrik 2018 Në ora: 21:35
Menora Morina

E bukura dhe me mjaft talente e njohur kudo në botë Menora Morina është kthyer nga Bullgaria sërish me shumë çmime të rëndësishme.

Mësojmë se ajo ka fituar çmimin “Winner në Histori”, deri më tani e vetmja shqiptare që ka fituar një titull të tillë, si dhe “National Tradiditon”, pasi ajo ka treguar për veshjet e zakonet e bukura shqiptare, produktet madje kaq e vogël ka folur para të gjithë të huajve edhe për gjigandin Trepça.

Vetë posteri gjigand në skenën e këtij eventi të bukurisë dhe talentevë për fëmijë në botë ka treguar se Menora ka qenë vetë imazhi i kësaj gare duke shkëlqyer dhe mahmitur të gjithë si një yll shqiptar.BS

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera