Osman Imeraj publikon albumin Live - Bota Sot
Osman Imeraj publikon albumin Live

Mediale Vip

Osman Imeraj publikon albumin Live

Nga: G.B Më: 13 korrik 2018 Në ora: 13:09
Albumi i Osman Imeraj

Së fundmi ai ka publikuar këngën “Fund me lot”, të cilën e solli dhe me videoklip.

E tani, këngëtari i njohur Osman Imeraj, ka publikuar albumin me këngë live, i cili përmban gjithsej 12 këngë, të cilat janë pothuajse të gjitha këngë dasmash dhe një këngë kurbeti, shkruan Bota sot.

Ky është albumi i katërt i këngëtarit Imeraj.

Për albumin, Osmani ka bashkëpunuar me Labinot Mezini, i cili e ka bërë orkestrimin dhe incizimin, ndërsa shpërndarjen e albumit e ka përsipër produksioni Ximi Ferizaj./BS/

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera