Vdes Nancy Sinatra në moshën 101 vjeç - Bota Sot
Vdes Nancy Sinatra në moshën 101 vjeç

Mediale Vip

Vdes Nancy Sinatra në moshën 101 vjeç

Më: 14 korrik 2018 Në ora: 11:12
Nancy Sinatra

Nancy Sinatra, bashkëshortja e parë e katra sa pati artisti Frank Sinatra dhe nëna e tre fëmijëve të tij, ka vdekur në moshën 101 vjeçare.

Vajza e saj Nancy Junior tha se ajo kishte "kaluar në mënyrë paqësore".

"Ajo ishte një bekim dhe drita e jetës sime. Super Mami. Faleminderit për gjithçka", shkruan ajo.

Nancy Sinatra lindi në  Barbato në vitin 1917 dhe u takua me Frank në vitin 1934 në vendpushimin e Long Branch të New Jersey.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera