Nora Istrefi vjen me fotografi të ‘nxehta’ nga pishina - Bota Sot
Nora Istrefi vjen me fotografi të ‘nxehta’ nga pishina

Mediale Vip

Nora Istrefi vjen me fotografi të ‘nxehta’ nga pishina

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 23:27
Nora Istrefi

Motra e saj, Era Istrefi, çoi në këmbë të gjithë Risinë me performancën e saj në finalen e Botërorit “Rusia 2018”, por Nora, u kujdes që në këtë ditë të jetë edhe ajo në qendër të vëmendjes.

Nora Istrefi, sapo ka publikuar disa fotografi nga pishina në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

Në këto fotografi, Nora shfaqet mjaft provokuese, pavarësisht se ajo shfaqet në një fustan të zi dhe jo me bikini, por ky fustan është aq transparent, sa që i zbulon çdo gjë asaj.

Për më shumë, shikoni fotografitë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera