Pamje nga pushimet përrallore të Granitit me Leonitën - Bota Sot
Pamje nga pushimet përrallore të Granitit me Leonitën

Mediale Vip

Pamje nga pushimet përrallore të Granitit me Leonitën

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 11:36
Graniti dhe Leonita

Granit Xhaka me bashkëshorten Leonita Lekaj kanë filluar pushimet.

Çifti kanë vendosur të pushojnë në një destinacion përrallor,  që është ishulli Seychelles.

Në rrjete sociale, Graniti dhe Leonita kanë ndarë me ndjekësit fotografi nga ambienti ku po qëndrojnë.

Ata duket se po kalojnë momente të paharruara pranë njëri-tjetrit, ndërsa argëtoheshin me këngë e valle shqipe.

Kujtojmë që Granit Xhaka ka qenë emër shumë i komentuar gjatë gjithë kohës sa zgjati Kampionati Botëror, kjo për golin që shënoi kundër Serbisë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera