I dashuri bëhet xheloz për fotot në bikine të Kourtney - Bota Sot
I dashuri bëhet xheloz për fotot në bikine të Kourtney

Mediale Vip

I dashuri bëhet xheloz për fotot në bikine të Kourtney

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 07:52
Kourtney Kardashian

Dikush po ankohet për fotografitë e Kourtney Kardashian.

Është pikërisht i dashuri i saj Younes Bendjima që ka shfaqur “xhelozinë” lidhur me një foto të Kourtney.

Bukuroshja njihet për postimin e fotove provokative, shpesh e veshur vetëm në bikine duke shfaqur linjat perfekte.

Edhe kësaj radhe ajo kishte postuar një foto në bikine, madje duke shfaqur tërësisht të pasmet.

“Këtë duhet të bësh që të fitosh pëlqime?” ka shkruar Younes në këtë foto.

Kourtney dhe Younes janë në lidhje që nga tetori, dhe ka disa thashetheme se ka tensione në lidhje me Instagramin.

Duket që rrjetet sociale janë problematike në shumicën e lidhjeve.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera