I nxorri të gjitha, Linda Rei vesh bikinit më të vogla që keni parë ndonjëherë - Bota Sot
I nxorri të gjitha, Linda Rei vesh bikinit më të vogla që keni parë ndonjëherë

Mediale Vip

I nxorri të gjitha, Linda Rei vesh bikinit më të vogla që keni parë ndonjëherë

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 06:44
Linda Rei

Linda Rei nuk ndalet së qenuri në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe deklaratat. Makeup artistja e famshme aktualisht ndodhet në Maltë duke shijuar pushimet me mikeshat e saj teksa sot feston edhe ditëlindjen.

Linda ka postuar në Instagram disa video tejet provokuese, e veshur me bikini të vogla që pothuajse ja nxjerrin fushë pjesën intime. Në një imazh tjetër ajo shfaqet duke u relaksuar e më pas duke u argëtuar me mikeshat.

Nuk kanë munguar edhe videot ku Linda bën sfilatë me bikini dhe taka teksa mikesha e saj e filmon.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera