Pas ndarjes së bujshme, Afrona i bën urimin e veçantë Bleros: Gëzuar ditëlindjen… - Bota Sot
Pas ndarjes së bujshme, Afrona i bën urimin e veçantë Bleros: Gëzuar ditëlindjen…

Mediale Vip

Pas ndarjes së bujshme, Afrona i bën urimin e veçantë Bleros: Gëzuar ditëlindjen…

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 12:38
Blero Muharremi dhe Afrona Dika

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe e dashura e tij Afrona Dika janë një prej çifteve më të njohur të showbiz-it shqiptar. Së fundmi ata janë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të ndarjes së tyre të bujshme.

Pak para martese, Afrona vendosi që të fshinte fotot e publikuara në rrjetet sociale me Bleron, si dhe mos ta ndiqnin më njëri-tjetrin në “Instagram”.

Por pas disa ditësh nga lajmi i ndarjes, ata u pajtuan sërish duke publikuar foto të njëri-tjetrit në rrjetet sociale, e duke bërë dedikim dashurie. Ndërsa në 40-vjetorin e lindjes së Bleros, Afrona i ka bërë partnerit urimin më të bukur.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë time të vërtetë. Ti më njeh më mirë dhe di ëndrrat e mia më të mëdha. Qofshim bashkë për shumë ditëlindje të tjera që na presin”, ka shkruar ajo në postim ku ka edhe disa foto me Bleron.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera