Vera Ora krenohet me vajzën e saj Elenën - Bota Sot
Vera Ora krenohet me vajzën e saj Elenën

Mediale Vip

Vera Ora krenohet me vajzën e saj Elenën

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 15:22
Elena Ora

Elena Ora është motra e Ritës e cila përfolet shumë në mediat rozë.

Por kësaj radhe nëna Vera po ndihet shumë krenare për suksesin dhe bukurinë e vajzave të saj duke mos hezituar ta shfaq këtë fakt asnjëherë.

Ajo ka postuar një foto të Elenës në Instagram ku ka shkruar: ”Flaka Elena po më vërbon”.

Elena duket vërtetë e zjarrtë në këtë foto me ç’rast i ka vënë në pah këmbët e saj  seksi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera