Martohet Faith Evans - Bota Sot
Martohet Faith Evans

Mediale Vip

Martohet Faith Evans

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 20:37
Stevie J dhe Faith Evans

Martesa e Stevie J dhe Faith Evans, nuk erdhi si surprizë vetëm për fansat, mirëpo edhe për familjen dhe shoqërinë e tyre të ngushtë.

Sipas TMZ dyshja asnjëherë nuk e kishte diskutuar këtë mundësi.

E kjo martesë e shpejtë duket se ka nevrikosur disa të afërm të Faith, veçanërisht të birin e saj, babai i së cilit është reperi i ndjerë Biggie Smalls, CJ Wallace.

Pyetjeve të shumta se pse Faith kishte ndërmarrë këtë veprim ajo ju përgjigj duke iu dërguar një këngë që sapo e ka incizuar “A Minute”.

Duket se çiftit iu është dashur një minutë që të bien në dashuri.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera