Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës - Bota Sot
Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

Mediale Vip

Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 12:11
Dua Lipa

E bukur, e talentuar dhe me plot stil.

Është kjo këngëtarja shqiptare, Dua Lipa e cila befason gjithnjë me paraqitjet e saj në koncerte të ndryshme.

Duke qenë se është e pranishme pothuajse në çdo vend të botës ajo nuk harron të ndajë çaste të lumtura me ndjekësit, me ata që qëndrojnë gjithnjë prapa saj.

Me anë të imazheve që publikon ajo tregon se sot është në studio para se të niset për në festivale të llojllojshme.

E në këto nga Londra ajo shfaqet vetëm me reçipeta të kombinuara me pantollonat e shëndritshme. Theksojmë se kanë mbetur edhe pak ditë që nga koncerti i saj në Prishtinë “Sunny Hill Festival”. Klikoni këtu për video.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera