Armina flet për tradhtinë në çift: Krizë që duhet rregulluar, ose edhe faji im… - Bota Sot
Armina flet për tradhtinë në çift: Krizë që duhet rregulluar, ose edhe faji im…

Mediale Vip

Armina flet për tradhtinë në çift: Krizë që duhet rregulluar, ose edhe faji im…

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 15:17
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Këto ditë, që pas opsionitnit që Instagrami u dha të gjithë përdoruesve, përmes të cilit ata mund të bëjnë pyetje njëri-tjetrit, VIP-at nuk kanë reshtur së postuari pyetje-përgjigjet e tyre me fansat.

Ndër ta ka qenë edhe Armina Mevlani e cila ka zgjedhur që t’i përgjigjet një pyetjeje shumë interesante dhe të diskutueshme, pikërisht asaj të tradhtisë.

“A do ta falje tradhtinë”, ka qenë pyetja.

“Jo, vetëm nëse pas saj qëndron një arsye e fortë (që mund të jetë edhe krizë në çift që duhet rregulluar apo edhe faji im për diçka). Mendoj se tradhtia që falet është ajo për reflektim përse partneri e ka bërë”, është përgjigjur Armina.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera