Dardan Sejdiu bëhet baba për herë të tretë - Bota Sot
Dardan Sejdiu bëhet baba për herë të tretë

Mediale Vip

Dardan Sejdiu bëhet baba për herë të tretë

Nga: A.M. Më: 21 korrik 2018 Në ora: 12:32
Dardan Sejdiu

Deputeti  i Kuvendit të Kosovës nga PSD-së është bërë baba për herë të tretë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet Dardan Sejdiu duke publikuar një foto të vajzës të quajtur Dua në profilin e tij në Instagram.

Përveç Duas, Sejdiu ka edhe dy fëmijë të tjerë Darsejin dhe Rean./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera