Almeda Abazi momente të ëmbla me Tolgahan nga pushimet - Bota Sot
Almeda Abazi momente të ëmbla me Tolgahan nga pushimet

Mediale Vip

Almeda Abazi momente të ëmbla me Tolgahan nga pushimet

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 21:22
Almeda Abazi- Tolgahan

Ish-missi shqiptar Almeda Abazi duket që po kalon ditë të mira.

Bukuroshja bashkë me bashkëshortin e saj aktorin turk, Tolgahan Say??man kanë zgjedhur Francën, gjegjësisht qytetin turistik Saint-Tropez për t’i kaluar pushimet.

Tolgahan madje me ndjekësit e tij në llogarinë Instagram ka ndarë edhe momente të ëmbla nga ky pushim.

Ai shihet në det duke u larë dhe u argëtuar me Almedën. Fotografi që po reflekton dashuri dhe lumturi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera