Dafina Zeqiri me urim të veçantë për ditëlindjen e Lumi B - Bota Sot
Dafina Zeqiri me urim të veçantë për ditëlindjen e Lumi B

Mediale Vip

Dafina Zeqiri me urim të veçantë për ditëlindjen e Lumi B

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 14:14
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri sapo ka sjell këngën e re me reperin, Lumi B.

“Kalon”, është projekti i ri i tyre që po pëlqehet tejet shumë nga publiku dhe fansat e dyshes.

Dafi para pak minutash zgjodhi një fotografi të përbashkët me Lumin, për t’i uruar ditëlindjen atij. “Urime ditën e lindjes, hajt se kalon, kemi një parti të madh sonte”, ka shkruar Zeqiri.

Dyshja janë mjaft të afërt me njëri-tjetrin… Ata deri më tani kanë publikuar tri projekte të suksesshme të cilat kanë thyer rekord shikueshmërie. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat