Enca vishet në rrjetë dhe ekspozon gjoksin - Bota Sot
Enca vishet në rrjetë dhe ekspozon gjoksin

Mediale Vip

Enca vishet në rrjetë dhe ekspozon gjoksin

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 14:39
Enca Haxhia

Enca Haxhia është shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore këtë kohë.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale informon fansat për çdo të re rreth saj, ndërsa imazhet e saj komentohen shumë nga fansat.

Së fundi, Enca ka ndarë me ndjekësit një fotografi përmes së cilës shfaqet tejet joshëse veshur në të zeza.

Si çdo herë, Enca kishte vënë në fokus gjoksin kurse nuk fsheh kilet e tepërta, për të cilat duket se nuk ia vë mendjen kritikave.

Kujtojmë që këngëtarja ka paralaajmëruar një këngë të re, të cilën pritet ta lansojë shumë shpejt.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera