Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës - Bota Sot
Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

Mediale Vip

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:29
Angela Martini

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet. 

Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve. 

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...