Me bluzën e zbërthyer dhe pa reçipeta, Rita ‘çmend’ italianët - Bota Sot
Me bluzën e zbërthyer dhe pa reçipeta, Rita ‘çmend’ italianët

Mediale Vip

Me bluzën e zbërthyer dhe pa reçipeta, Rita ‘çmend’ italianët

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 16:56
Rita Ora

Rita Ora nuk ndalet nga angazhimet në industrinë e muzikës.

Së fundi, këngëtarja ka udhëtuar për në Itali, ku edhe është takuar me prindërit e saj, të cilët po pushonin në atë vend.

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Nga atje, Rita është përkujdesur për fansat që t’i sjell imazhe të reja nga atje, me të cilat ka marrë shumë komente dhe pëlqime në rrjet.

Ajo u shfaq me një palë pantallona të shkurërta dhe një bluzë shumëngjyrëshe, të zbërthyer, ku shfaqte linjat perfekte.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Rita është “Girls”, këngë kjo në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...