Justin Bieber rrëfen përse u përlot në New York pranë të fejuarës së tij - Bota Sot
Justin Bieber rrëfen përse u përlot në New York pranë të fejuarës së tij

Mediale Vip

Justin Bieber rrëfen përse u përlot në New York pranë të fejuarës së tij

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 18:33
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Rreth dy ditë më parë disa foto të Justin Bieber duke qarë në New York u bënë menjëherë virale.

Këngëtari kanadez teksa po bisedonte me partneren e tij gjatë një xhiroje me biçikleta nisi të përlotej teksa Hailey e ngushëllonte.

Në një intervistë ekskluzive për “TMZ” Bieber rrëfeu se thjeshtë ishte duke biseduar me të fejuarën e tij rreth gjërave të vështira që ata kanë përjetuar në të kaluarën.

“Kur je i dashuruar ndan gjithçka me personin e zemrës, sidomos momentet më të vështira e kur dikush të dashuron nisë të qajë bashkë me ty” ,-rrëfeu Justin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...