Me këto fjalë Kim Kardashian e uron Kylie Jenner për ditëlindje! - Bota Sot
Me këto fjalë Kim Kardashian e uron Kylie Jenner për ditëlindje!

Mediale Vip

Me këto fjalë Kim Kardashian e uron Kylie Jenner për ditëlindje!

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 18:36
Kylie Jenner dhe Kim Kardashian

Modelja e njohur, Kylie Jenner mbrëmë festoi ditëlindjen e 21-të.

Ajo organizoi një mbrëmje të madhe me miqtë dhe familjarët të cilët kaluan momente tejet të lumtura.

Dhe tani, motra e saj Kim Kardashian ka zgjedhur një fotografi për të uruar atë për ditëlindje.

“Urime ditëlindjen e 21-të zemra ime, Kylie Jenner!!!, Është një udhëtim i mirë që motra ime bëri për këto 21 vjet. Shumë e lumtur me qenë motër me ty dhe nëna ime do kënaqet pafund!! Të dua shumë! Ti gjithmonë për mua do jesh e vogël dhe do jem me ty pavarësisht të gjithave”, ka shkruar ajo.

Motrat Kardashian shquhen për format trupore bombastike, të cilat shpesh i shfaqin edhe në rrjete sociale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...