Një mama seksi si Zaimina! ‘Ndez’ rrjetin - Bota Sot
Një mama seksi si Zaimina! ‘Ndez’ rrjetin

Mediale Vip

Një mama seksi si Zaimina! ‘Ndez’ rrjetin

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 18:36
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari po tregon se format e saj atraktive janë në top-formë.

Ajo në janar të këtij viti u bë nënë për herë të parë e cila solli në jetë, vajzën që e ka pagëzuar me emrin, Khloe.

Dhe tani, Vasjari pushimet është duke i bërë në shtëpinë e saj nga e cila po sjell pamje dhe video të llojllojshme. Në një foto të fundit këngëtarja shqiptare mahnit me linjat trupore në një palë bikini bordo.

Pak muaj prej se është bërë nënë por Zaimina lirshëm mund të thuhet se është në formën e duhur për të rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Nga ana tjetër, në projekte muzikore ka kohë që nuk ka qenë aktive që të mos themi se e ka lënë muzikën krejtësisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...