Reperi i njohur shqiptar në lidhje me motrën e Loredanës? - Bota Sot
Reperi i njohur shqiptar në lidhje me motrën e Loredanës?

Mediale Vip

Reperi i njohur shqiptar në lidhje me motrën e Loredanës?

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 19:47
Loredana Zefi

Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi viteve të fundit kanë qenë fokus i mediave rozë.

Çifti janë ndër më të pëlqyerit në showbizin shqiptar të cilët së shpejti do bëhen edhe prindër.

E përpos këtyre, ajo çka tërheq vëmendje është motra e Loredanës, Rozafa e cila në rrjete sociale është goxha aktive.

Në çdo postim të saj shihet edhe reperi shqiptar, Gent Fatali i cili i lë komente të ndryshme Rozafës. Se çfarë po ndodhë ndërmjet dyshes do të zbulohet në vazhdim edhe pse ka kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme nga ana e tyre?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...