Misteriozja Elvanë! Kujt ia uroi ditëlindjen në mënyrë kaq të veçantë këngëtarja? - Bota Sot
Misteriozja Elvanë! Kujt ia uroi ditëlindjen në mënyrë kaq të veçantë këngëtarja?

Mediale Vip

Misteriozja Elvanë! Kujt ia uroi ditëlindjen në mënyrë kaq të veçantë këngëtarja?

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 21:05
Elvana Gjata

Prej kohësh po përflitet të jetë në një lidhje dashurie dhe madje unaza me diamant që mori si dhuratë në koncertin në Prishtinë, ngriti spekulimet se ajo është fejuar!

Këngëtarja Elvana Gjata, megjithatë i qëndroj stoike vendimit për të mbajtur gjithçka sekret mga publiku sa i përket personales së saj, që ghithmonë e mbanë për vete.

Por një postim i Gjatës në instagram na la goxha kuriozë.

Bëhet fjalë për një urim ditëlindjeje i bërë në një mënyrë shumë diskrete dhe tejet i kodifikuar.

“Luanët janë lindur me 10-të gusht”, shkruan ajo, dhe duket dikur një urim ditëlindjeje i bërë pa dashur të shpalosë shumë detaje.

Misteriozja Elvanë, na la të mendojmë se po e uron të dashurin. Epo në qoftë ashtu, urime edhe nga ne.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...