Tayna ‘thyhet’ në mes për të pasme të mëdha, gati për ‘Sunny Hill Festival’ - Bota Sot
Tayna ‘thyhet’ në mes për të pasme të mëdha, gati për ‘Sunny Hill Festival’

Mediale Vip

Tayna ‘thyhet’ në mes për të pasme të mëdha, gati për ‘Sunny Hill Festival’

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 21:52
Tayna

Reperja nga Prizreni, Tayna vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e publikut.

Ajo sonte pritet të performojë në një nga festivalet më të mëdha në vend “Sunny Hill Festival”.

Para pak çastesh, Tayna ndau dy imazhe në llogarinë personale, Instagram gjersa tregon se është gati për festivalin.

“Sunny Hill Festival më bën të ndihem kështu”, është përshkrimi që ia ka vënë videos e cila vë në pah format trupore bombastike.

Edhe pse e re në moshë, artistja Shala është mjaft atraktive dhe tejet në formë për të qenë konkurrente e shumë artisteve të tjera.

Me Taynën në skenë, festivali nuk ka dyshim se do jetë i mahnitshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...