Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar - Bota Sot
Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar

Mediale Vip

Pozon gjysmë e zhveshur, Bebe Rexha mban gjoksin me duar

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 22:46
Bebe Rexha

Bebe Rexha 'godet' kësaj radhe.

Këngëtarja e hitit “I’m a mess”, ka befasuar me imazhin e fundit i cili e sjell artisten shqiptare gjysmë të zhveshur.

Bebe sapo ndau një foto me miliona ndjekësit e saj gjersa nuk ka hezituar të shfaqet e ‘nxehtë’, në momentin kur mban gjoksin me duar.

Fotografia është realizuar për revistën më prestigjioze në botë “Flaunt”, ku padyshim se duket shumë seksi.

 

@flauntmagazine Issue 20

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

“Expectations”, është albumi i fundit i Rexhës që u prit tejet mirë nga fansat dhe publiku, pa lënë anash projektin e fundit “I’m a mess”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...