Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën - Bota Sot
Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën

Mediale Vip

Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 00:48
Ada Deda

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë. 

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike. 

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...