Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj - Bota Sot
Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj

Mediale Vip

Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 00:50
Beatrix Ramosaj

E gjitha ja befu nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.

Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?

Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë...

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...