Mozzik ia blen vetes një dhuratë tejet luksoze - Bota Sot
Mozzik ia blen vetes një dhuratë tejet luksoze

Mediale Vip

Mozzik ia blen vetes një dhuratë tejet luksoze

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 11:19
Mozzik

Reperi nga Ferizaji, Mozzik është goxha aktiv në rrjete sociale.

Ai publikon imazhe dhe video të llojllojshme ku shpesh ndan me fansat ngjarje nga përditshmëria e tij.

Në një foto të fundit të publikuar në profilin zyrtar Instagram, Mozzik tregon se ia ka bërë vetes një dhuratë tejet luksoze.

Ai i ka blerë vetës një nga orat më të shtrenjtë ‘Rolex’ që kanë një vlerë marramendëse e që për të është e para.

“E para”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana pritet të bëhen prindër së shpejti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...