Motra e Ritës i thur vargje dashurie nënës: S’mund të besoj që je kaq e bukur - Bota Sot
Motra e Ritës i thur vargje dashurie nënës: S’mund të besoj që je kaq e bukur

Mediale Vip

Motra e Ritës i thur vargje dashurie nënës: S’mund të besoj që je kaq e bukur

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 12:41
Elena dhe Rita Ora

Vera Ora është një nga “sekretet” që Rita dhe Elena janë femra të bukura.

Për këtë, vajza e vogël e saj e ka uruar nënën duke i thënë se është tejet e lumtur e krenare me të.

“Nuk mund të besoj që jam me kaq fat për të patur nënë një grua të mirë e të bukur si ti” shkruan Elena në mesazhin drejtuar nënës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...