Një twerk i çmendur pa të brendshme - Bota Sot
Një twerk i çmendur pa të brendshme

Mediale Vip

Një twerk i çmendur pa të brendshme

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 14:36
Ciara

Ciara pa të brendshme, por e mbuluar në pjesët intime me disa veshje fisnore të Afrikës, ka nisur xhirimet për videon e saj të re “Freak Me” me një terk të çmendur në mes të shkretëtirës.

Këngëtarja 32-vjeçare ndau disa pjesë nga xhirimet në Instagram duke “valëvitur” në një mënyrë provokuese të pasmet e saj bombastike.

 

“The way ya body move you my medicine” #FreakMe

A post shared by Ciara (@ciara) on

 

“Love da way you wind it Cocoa” #FreakMe

A post shared by Ciara (@ciara) on

Ciara nuk i ka lënë vend imagjinatës, teksa gjoksi i saj dhe pjesët intime duan shumë pak për t’u zbuluar për publikun, teksa duket qartë që nuk ka veshur të brendshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...