Bleona Qerreti edhe një herë lajm në mediat e huaja, nudo në plazh - Bota Sot
Bleona Qerreti edhe një herë lajm në mediat e huaja, nudo në plazh

Mediale Vip

Bleona Qerreti edhe një herë lajm në mediat e huaja, nudo në plazh

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 15:39
Bleona Qerreti

Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në mediat e huaja.

Bleona Qerreti është me pushime në Sardenja të Itali, ku edhe janë shkrepur fotot, por sikur të mos mjaftonte vetëm ka, shumë portale i kanë postuar pa asnjë censurim të imazheve.

Herë pa mbathje e herë pa sytjena, Bleona ka bërë që aparatet fotografike të drejtohen nga ajo.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që 39-vjeçarja nuk ngurron të shfaqet topless para syve të të tjerëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...