Projekti i ri i Çiljetës, protagonist Fernando - Bota Sot
Projekti i ri i Çiljetës, protagonist Fernando

Mediale Vip

Projekti i ri i Çiljetës, protagonist Fernando

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 15:59
Fernando dhe Çiljeta Xhilaga

Çiljeta Xhilaga ka lancuar se shumë shpejt do të nxjerrë këngën e saj më të re ‘Bon Bone’ në bashkëpunim me Alar Band. Por risia që ka sjellë këngëtarja në projetin e saj muzikor të fundit muzikor është djali i saj Ferndando.

Ajo ka publikuar në Instagram një fragment ku shfaqet edhe Ferndando, që me siguri do të jetë lezeti i videoklipit. Çiljeta me këtë detaj të vogël që zbuloi nga surpriza me siguri ka shtuar kuriozitetin e fansave për këngën e re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...