David dhe Victoria Beckham nisin pushimet, tërmeti ua prish çdo gjë - Bota Sot
David dhe Victoria Beckham nisin pushimet, tërmeti ua prish çdo gjë

Mediale Vip

David dhe Victoria Beckham nisin pushimet, tërmeti ua prish çdo gjë

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 16:13
David dhe Victoria Beckham nisin pushimet

Së fundmi, përflitet se ata kanë shpëtuar mirë nga një zonë tërmetesh vrasëse, ku po kalonin pushime të këndshme.

Një tërmet i madh shkatërroi ishullin fqinj të Lombokut, ndërsa shkaktoi dridhje të mëdha në Bali, destinacion i pushimeve të familjes Bechkam.

Ky tërmet ka lënë të paktën 321 të lënduar, ndërsa mijëra persona u larguan të dielën nga ishulli. Theksojmë se çifti ndodheshin më larg në kohën kur ndodhi tërmeti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...