The Weeknd dhe Bella Hadid nuk ndahen nga njëri-tjetri - Bota Sot
The Weeknd dhe Bella Hadid nuk ndahen nga njëri-tjetri

Mediale Vip

The Weeknd dhe Bella Hadid nuk ndahen nga njëri-tjetri

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 19:35
Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd

Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd ishin bashkë në ditëlindjen e 21-të të Kylie Jenner.

Të dy u panë duke u argëtuar me Kendall Jenner, Winnie Harlow, DJ Simi, Haze Khadra, dhe më shumë. Bella dhe The Weeknd u ribashkuan pasi këngëtari u nda nga ish e dashura e tij Selena Gomez.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...