Samanta Karavella pozon mbi makinë - Bota Sot
Samanta Karavella pozon mbi makinë

Mediale Vip

Samanta Karavella pozon mbi makinë

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 20:43
Samanta Karavella

Samanta Karevalla është një nga femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, për pamjen e saj atraktive.

Ajo gjithmonë është shfaqur me një look që nuk ka pasur vend për komente.

 Kënga e fundit e saj është  “Kush jam”,dhe numëron mbi 1 milion shikues në You tube.

Së fundmi këngëtarja ka hedhur foto në “Instagram”, ku shihet e hypur në makinë me këmbë të hapura.

Siç duket po përgatitet për klipin e ri të saj.

Gjithesesi këngëtarja, numëron një sërë suksese në fushën e muzikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...