Floriana Garo zhvishet nga komplekset, pozon në plazh me bikini pas lindjes - Bota Sot
Floriana Garo zhvishet nga komplekset, pozon në plazh me bikini pas lindjes

Mediale Vip

Floriana Garo zhvishet nga komplekset, pozon në plazh me bikini pas lindjes

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 20:46
Floriana Garo

Moderatorja Floriana Garo ka zgjedhur të kalojë pushimet e verës në Shqipëri.

Prej disa kohësh Floriana jeton në Zvicër me partnerin e saj dhe vajzën e porsa ardhur në jetë.

Floriana gjithmonë ka befasuar me format e saj trupore si një ish-Miss.

Por tashmë ajo nuk ka nguruar të pozojë me rroba banje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...