Aktori i njohur habit të gjithë: Do t’ia thyejë kockat kujtdo që ngatërrohet me vajzën time - Bota Sot
Aktori i njohur habit të gjithë: Do t’ia thyejë kockat kujtdo që ngatërrohet me vajzën time

Mediale Vip

Aktori i njohur habit të gjithë: Do t’ia thyejë kockat kujtdo që ngatërrohet me vajzën time

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 20:49
Denzel Washington

Aktori i njohur Denzel Washington është një nga më të  suksesshmit në Hollivud.

Aktori  i cili ka ka marrë shumë çmime, së fundmi ka bërë një deklaratë në lidhje me vajzën e tij.

Ai ka deklaruar se  “do t’i thyejë kockat”  kujtdo që do të ngatërrohet me vajzën e tij, në industrinë kinematografike.

Këtë deklaratë sipas aktorit, e bën për arsye se industria kinematografike, ka ndryshuar së tepërmi që pas skandaleve të ngacmimeve seksuale.

  E bija e aktorit është Olivia Washington,27 vjeç dhe po ndjek rrugën e të atit.

Ajo njihet si aktore në filmat The Butler (2013),mr.Robot(2015) dhe Comedian(2016).

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...