Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja - Bota Sot
Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Action Bronson u arrestua në “Sunny Hill”, kjo është arsyeja

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 07:35
Action Bronson

Festivali Sunny Hill ka vazhduar me mbrëmjen e dytë të spektaklit, ku kanë interpretuar yjet e muzikës vendore dhe ndërkombëtare.

Mijëra fansa e kanë vizituar parkun e Gërmisë për t’i ndjekur nga afër këngëtarët e tyre të preferuar.

Mirëpo gjatë kësaj nate ka ndodhur edhe një incident, pasiqë është arrestuar reperi me famë Action Bronson.

Bronson është arrestuar pasiqë ka ndezur një “joint” (marihuanë) në skenë dhe të njejtën substancë e ka hedhur në drejtim të publikut. Pas pak minutash ka reguar policia duke e arrestuar për ta dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...