Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill” - Bota Sot
Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

Mediale Vip

Këngëtarët që anuluan pjesëmarrjen në “Sunny Hill”

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 08:19
Dua Lipa

Tash e një kohë Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se do të këndojë në festivalin “Sunny Hill” por një gjë e tillë nuk po ndodh.

Ajo ka anuluar pjesëmarrjen e saj në këtë event duke vendosur te këndoje në një koncert ku paguhet, pasi pjesëmarrja në festival nuk paguhej.

Edhe pse ajo thotë se e ka shoqe Dua Lipën, në momentin e fundit vendosi të mos e përkrahë në festivalin e organizuar nga ajo dhe babai i saj Dukagjin Lipa.

Përveç Dafinës sot kanë anuluar performancat edhe Lumi B (për koncert) dhe Kidda (për xhirime te klipit).

Festivali sonte po vazhdon me artistet tjerë të konfirmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...