Të pasmet ‘shpërthyese’ të Encës, ‘çmend’ në këtë pozë atraktive - Bota Sot
Të pasmet ‘shpërthyese’ të Encës, ‘çmend’ në këtë pozë atraktive

Mediale Vip

Të pasmet ‘shpërthyese’ të Encës, ‘çmend’ në këtë pozë atraktive

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 08:24
Enca Haxhia

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka muaj që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Megjithatë, ajo nuk mungon në koncerte të ndryshme e padyshim as në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Fotografitë e Encës tërheqin gjithnjë vëmendje pasi në secilën shfaqet tejet seksi dhe vë në pah linjat atraktive.

E tillë është edhe në foton e fundit që ndau në Instagram e cila ka të veshur një fustan transparent me të pasmet kah publiku.

“Hej Ruensa”, është përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

 

Hey Ruensa ????

A post shared by ENCA (@enca) on

Në koncertin e fundit të mbajtur në Tiranë me të njëjtën skenë me Daddy Yankke, Haxhia tha disa fjalë të mëdha për të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...