Dua Lipa mbulohet me flamurin kuq e zi në “Sunny Hill” - Bota Sot
Dua Lipa mbulohet me flamurin kuq e zi në “Sunny Hill”

Mediale Vip

Dua Lipa mbulohet me flamurin kuq e zi në “Sunny Hill”

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 08:26
Dua Lipa

Dua Lipa të shtunën ka performuar në natën e parë të festivalit "Sunny Hill".

Edhe mbrëmë, këngëtarja ka qenë e pranishme në Gërmi, për të ndjekur nga afër performancat e artistëve tanë.

Ajo bashkë me të dashurin dhe familjen u argëtua deri në orët e vona, ku shijoi çdo këngë të koncertit.

Në një moment, ajo merr një flamur kombëtar dhe mbulohet me të, meqë rast i gjithë publiku që po shihnin nga afër atë brohorisnin.

Kujtojmë që festivali këtë vit përveç Dua Lipës solli edhe emra të tjerë siç janë Action Bronson, G4shi, Stanaj dhe Martin Garrix.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...