Anuloi koncertin në “Sunny Hill”, Dafina Zeqiri tregon arsyen - Bota Sot
Anuloi koncertin në “Sunny Hill”, Dafina Zeqiri tregon arsyen

Mediale Vip

Anuloi koncertin në “Sunny Hill”, Dafina Zeqiri tregon arsyen

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 09:49
Dafina Zeqiri

Në natën e dytë të festivalit "Sunny Hill" performuan disa prej artistëve më të famshëm shqiptarë.

Në mesin e tyre ishte paralajmëruar të këndonte edhe Dafina Zeqiri, e cila ka anuluar koncertin.

E pyetur nga fansat se përse ajo nuk ishte e pranishme në festival mbrëmë, Dafina sqaroi se ishte mosmarrëveshje e datave.

“Momarrveshje e datave, kom pas neser me performu. Se per dje & sot kam qen e rezervuar siq e kan dit edhe ata vet pa me lajmruar per ndryshimin qe kan ber. Mvjen keq”, i është përgjigjur fanses.

Ndër të tjera, ajo shkruan “Kur e boj nje marreveshje e mbaj si per sunnyhill si per datat tjera cka i kam pas dhe i kam neper trevat Shqiptare”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...