Një hit i verës si

Mediale Vip

Një hit i verës si

Nga: Maksim Gjokaj Më: 13 gusht 2018 Në ora: 23:06
Erkan Musliu

Erkan Musliu është ndër këngëtarët e rinjë më të angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Ai, ka zë të mrekullueshëm dhe kjo konfirmohet që në dëgjim të parë. Jo rastësisht, Erkan Musliu është ky që është, i komentuar pozitivisht, shumë i dëgjuar dhe kërkuar kudo. Ai, këndon prej kohësh në diskoteken "Bolero" në Zvicër dhe dihet se çfarë atmosfere krijon duke interpretuar vetëm live.

Erkan Musliu sapo është rikthyer me projektin më të ri, një këngë që i ka të gjitha premisat e hitit. Kënga titullohet "Më e mira" dhe është produkt muzikor i "Unix Studio" - Irkenc Hyka. Videoklipi është realizuar nga "Max Production" dhe përmban skena tejet të bukura verore.

Dëgjoni Erkan Musliu - "Më e mira":

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat