Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana - Bota Sot
Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana

Mediale Vip

Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:53
Luana Vjollca

Luana Vjollca përgatitet gjithmonë që fotografitë dhe video-t në rrjete sociale të bëjnë bujë me pëlqime dhe komente.

Kësisoj po bën edhe me fotografinë e publikuar pak më parë, ku duket si një sirenë  e vërtetë.

E veshur me një fustan të gjatë Luana i merr shkëlqimin edhe perëndimit të diellit, duke vënë në fokus edhe bukuritë natyrore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera