Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje - Bota Sot
Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje

Mediale Vip

Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 06:09
Cansu Dere dhe Engin Ozturk

Aktorja e njohur për rolin e saj si Ejshan nga seriali “Ezel”, Cansu Dere dhe aktori i njohur si Kerem nga seriali “Shoqëri e Lartë”, Engin Ozturk, prej vitesh njihen në ‘showbiz-in’ turk për shoqërinë e hershme të tyre. Shpeshherë dyshja është përfolur edhe për një lidhje të mundshme, por mes zhurmës mediatike ata e kanë mohuar një gjë të tillë.

Së fundmi Cansu është kthyer nga pushimet e gjata të saj dhe menjëherë është fotografuar në krah të Enginit. Kjo gjë ka ngritur sërish dyshimet tek fansat e dyshes dhe këtë herë ata janë të sigurtë se tashmë ata janë një nga çiftet më të reja turke.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera